Zestaw 2 zeszytów Moleskine Evernote L duże (13x21 cm) w Kratkę Piaskowo-Zielone z nalejkami (Moleskine Set of 2 Evernote Squared Journals) - 9788867323937, MOLESKINES - notatniki, kalendarze, notesy, akcesoria Moleskine

Zestaw 2 zeszytów Moleskine Evernote L duże (13x21 cm) w Kratkę Piaskowo-Zielone z nalejkami

(Moleskine Set of 2 Evernote Squared Journals)

59,00zł

Kod produktu:

9788867323937

Moleskine z edycji Evernote, który zmieni Twoje podejście do zeszytów :). W komplecie dwie sztuki zeszytów w linię w rozmiarze 13x21cm. Każdy zawiera 80 strony (16 ostatnich można wypiąć), dodatkowo naklejki SMART, tekturowa przyjemna okładka z widocznym szwem na grzbiecie.

Zeszyty Evernote są w zestawie ze specjalnymi naklejkami. Naklejki te służą do oznacza stron w notesie. Nakleja się je na strony w zależności od tego, jakie znaczenie mają notatki na danej stronie. Grafiki na naklejkach są rozpoznawane przez specjalną aplikacje Moleskine, którą można pobrać zarówno na urządzenia z systemem operacyjnym Apple IOS, jak również na urządzenia Android. Aplikacja rozpoznaje grafikę naklejki i na jej podstawie kategoryzuje informacje, zeskanowane ze strony. Może to stanowić wartościowe narzędzie biznesowe - twoje odręczne notatki zostaną odpowiednio skategoryzowane przez aplikację. Utworzą automatycznie prostą bazę danych. Jeżeli funkcja ta jest Ci niepotrzebna, to kupując zeszyty Moleskine Evernote otrzymujesz dwa pełnowartościowe zeszyty Moleskine. Funkcje naklejek mogą być dla Ciebie po prostu dodatkową zabawą, do wykorzystania w wolnym czasie.

Tutaj znajdziesz film, w którym autor pokazuje działanie naklejek i aplikacji Evernote w praktyce:Dzięki dostępowi do aplikacji mobilnej Evernote Premium zapiski z zeszytu mogą szybko trafić do Twojego komputera, tabletu, smartfona, dzięki czemu będziesz mógł podzielić się nimi z przyjaciółmi :)


Rozmiar: 13x21 cm (duży).
Rodzaj kartek: w linie
Okładka: miękka
Kolor: piskowowo-zielony
Liczba stron: 80 x2
Dodatkowo:
-bezkwasowy papier
-zaokrąglone rogi
-elastyczna kieszeń wewnątrz
-naklejki SMART
-widoczny szew na grzbiecie
-w kieszeni 2 miesięczna darmowa aplikacja Evernote Premium