Planer Moleskine Smiley® duży (13x21 cm) Czarny Twarda oprawa z Tkaniny wersja w Pudełku (Moleskine The Smiley® Collection Positivity in Motion BOX Large Planer Hard Cover) - 8056598855074, MOLESKINES - notatniki, kalendarze, notesy, akcesoria Moleskine

Planer Moleskine Smiley® duży (13x21 cm) Czarny Twarda oprawa z Tkaniny wersja w Pudełku ***

(Moleskine The Smiley® Collection Positivity in Motion BOX Large Planer Hard Cover)

---

produkt wyprzedany
aktualnie nie posiadamy tego modelu w magazynie

Kod produktu:

8056598855074

Potraktuj szczęście poważnie z planerem w limitowanej edycji Smiley®. Organizuj swoje plany, badaj swój nastrój i rozwijaj swoją kreatywność. Planer Smiley® ma specjalne strony, ułatwiające organizowanie różnych sfer swojego życia oraz zarządzanie projektami i planami. W środku część stron w linie. Planer jest niedatowany, czyli w środku nie ma oznaczenia dni i miesięcy roku, przez co ​​możesz rozpocząć planowanie w dowolnym momencie w ciągu roku. Wystarczy własnoręcznie dopisać na kartach daty. Specjalne treści zawierają cytaty, które motywują i inspirują, a także 107 stron z regułami, aby uchwycić i zbadać pomysły. Planer w specjalnej wersji pudełkowej. Oryginalny planer Moleskine Positivity in Motion zamknięty w eleganckim, sztywnym, czarnym pudełku.

Ten planer ma dużo miejsca zapiski codziennych planów oraz podejmowanych projektów dzięki uporządkowanym miesięcznym, tygodniowym i codziennym stronom zaprojektowanym tak, aby kierować Twoimi projektami, celami i nawykami:

Co miesiąc: spędź 30 minut na tej stronie przed rozpoczęciem miesiąca i upewnij się, że zaplanowałeś lub zaplanowałaś wszystkie tygodnie i dni tak, aby w większym stopniu osiągnąć cele roczne.

Co tydzień: spędź 30 minut w każdą niedzielę, monitorując postępy z ostatniego tygodnia i dostosowując swój plan na nadchodzący tydzień.

Codziennie: większość planerów służy do zapisywania Twoich spotkań w godzinach od 8:00 do 20:00. W przypadku Smiley® ta część zajmuje tylko jedną czwartą strony: pomagamy Ci spojrzeć na wszystkie inne aspekty Twojego dnia, aby stworzyć pozytywną równowagę w Twoim życiu. Przede wszystkim monitorujemy małe wygrane, które powinny wpływać na twoją wyższą samoocenę. Poświęć 15 minut każdego wieczoru na aktualizowanie tej sekcji, aby następnego dnia nie zaczynać dnia od zapisów administracyjnych.

Trzymiesięczny planer Positivity in Motion otwiera się przeglądem danego miesiąca na dwóch stronach. Jest sekcja opisująca cztery kluczowe projekty i plan działania, aby je zrealizować. Pod koniec miesiąca możesz wrócić do tej części i zapisać, jak sobie poradziłeś lub poradziłaś i jakie usprawnienia możesz poczynić, by lepiej zmierzać do zrealizowania swoich projektów. Pokoloruj miesięczny monitor nastroju, aby udokumentować swoje emocje w ciągu miesiąca i zanotuj momenty, w których odczuwałeś lub odczuwałaś różne emocje – od radości po zaskoczenie, niepokój i miłość. Drugi diagram koła pozwala porównać czas poświęcony różnym sferom życia, takim jak rodzina, hobby, zabawa, praca i społeczność. Wreszcie, każdy miesięczny przegląd daje również możliwość zatrzymania się i zastanowienia nad rzeczami, nad którymi chcesz popracować i poprawić w przyszłości.

Po każdym niedatowanym miesięcznym spreadzie znajduje się pięć niedatowanych tygodniowych sekcji z jedną stroną na każdy tydzień. Wpisz datę u góry, a następnie wypisz cotygodniowe zadania do wykonania według kategorii. Możesz sprawdzić swoje postępy w każdym z nich pod koniec tygodnia. Jest miejsce do zapisywania celów dla czterech wybranych projektów, a także sekcja przeglądu tygodniowych sukcesów, pomysłów na lepsze działanie i nawyków do rozwijania. Cotygodniowy monitor nastroju pozwala monitorować emocje za pomocą kolorów, aby pokazać, jak się czujesz każdego dnia.

Podczas gdy strony tygodniowe i miesięczne dają szeroki przegląd czasu, nastroju i priorytetów, strony dzienne zawierają więcej szczegółów. Dzięki jednej stronie dziennie możesz zanotować rzeczy, z których jesteś dumny lub dumna, codzienne zadania, co Cię ekscytuje i rzeczy, nad którymi musisz popracować. W swoich czterech projektach, zadaniach, osiągnięciach i spostrzeżeniach możesz uwzględnić konkretne działania do wykonania.

Niezależnie od tego, czy co miesiąc, co tydzień czy codziennie, każda strona daje równe miejsce zarówno na planowanie, jak i refleksję. Ten planer jest skonstruowany tak, aby pomóc ci określić twoje priorytety i zorganizować się, a także pozwolić ci zastanowić się, jak spędzasz czas, co działało i jak różne momenty wpłynęły na twój nastrój. W takim samym stopniu chodzi o poznanie siebie, jak i o narzędzie do planowania i mapowania swojego życia.

Wyjątkowy Planer Moleskine w limitowanej edycji z okazji 50. rocznicy marki Smiley®. Planer w rozmiarze dużym (13x21 cm) w eleganckiej tkanej twardej oprawie z haftowanymi emblematami Smiley®.

Smiley® jest pionierem pozytywnego dziennikarstwa. Symbol uśmiechniętego słoneczka został stworzony w roku 1971 przez Franklina Loufraniego z magazynu France Soir. Symbol ten miał podkreślać pozytywne i wesołe informacje w gazetach. Związane z tym symbolem przesłanie "Take time to smile" zaczęło pojawiać się w wielu wiodących europejskich gazetach od roku 1972. Teraz zjawisko to przekształciło się w ruch, który wspiera organizacje charytatywne, czyniące nasz świat lepszym. Początkowa idea pozytywnego dziennikarstwa, premiującego dobre wiadomości i działania czyniące życie ludzi lepszym, jest teraz ogólnoświatowym zjawiskiem, pomagającym ludziom ulepszyć otoczenie, w którym żyją.

Planer z limitowanej serii Moleskine Smiley® zawiera mnóstwo grafik i dodatków, które pomagają wprowadzić jego użytkownika w pozytywny nastrój. Ten duży planer zawiera piękne grafiki, nawiązujące do logo i przesłania ruchu Smiley® oraz naklejki, które pozwalają personalizować poszczególnego strony.

Opis planera z limitowanej serii Moleskine Smiley® Positivity in Motion:

 • Trzymiesięczny niedatowany planer
 • Wspaniała okładka z tkaniny ozdobiona złotym haftem
 • Twarda okładka z haftem logo Smiley®
 • Niestandardowe wnętrze
 • Zaokrąglone rogi, elastyczne zapięcie i tasiemka do zakładek
 • Rozszerzalna kieszeń wewnętrzna z tyłu
 • Zestaw naklejek tematycznych
 • napis „W przypadku zagubienia” wydrukowany na wyklejce
 • Papier bezkwasowy 100 g/m² w kolorze kości słoniowej.
 • otwierany na płasko, kąt otwarcia 180 stopni
 • Wymiary: 13 x 21 cm - 5 "x 8,25"
 • 240 stron, w tym 107 stron w linie i specjalna zawartość Smiley®.
 • Papier tego obiektu Moleskine jest wykonany z materiału z dobrze zarządzanych lasów z certyfikatem FSC® i innych kontrolowanych źródeł
 • Zapakowany w eleganckie, czarne, sztywne pudełko z grafiką nazwiązującą do motto Smiley®

Produktów zaznaczonych sybolem *** nie ma aktualnie na magazynie w wystarczającej ilości.