Pióro kulkowe Moleskine x Kaweco Czarne z 0.7 mm czarnym wkładem (Rollerball Pen Moleskine x Kaweco Black 0.7 mm Black Ink) - 8056598854879, MOLESKINES - notatniki, kalendarze, notesy, akcesoria Moleskine

Pióro kulkowe Moleskine x Kaweco Czarne z 0.7 mm czarnym wkładem ***

(Rollerball Pen Moleskine x Kaweco Black 0.7 mm Black Ink)

---

produkt wyprzedany
aktualnie nie posiadamy tego modelu w magazynie

Kod produktu:

8056598854879

Pióro kulkowe Moleskine x Kaweco przywołuje wspomnienia o czasach, gdy przyszłość wciąż czekała na zapisanie na kartach historii. Był to magiczny czas nieskrępowanej wyobraźni i nieograniczonych możliwości.

Pióro kulkowe Moleskine x Kaweco jest owocem współpracy legendarnej marki Moleskine z niemieckim wytwórcą przyborów do pisania, którego historia sięga aż roku 1889. W roku 1921 Kaweco zadebiutowała na giełdzie. Kaweco zaczynało jeszcze z piórami maczanymi w atramencie, łącząc drewnianą obsadkę ze specjalnie sprowadzanymi z Nowego Jorku złotymi zelówkami A. Morton & Co. Prawdziwą katapultą do ogromnego sukcesu było pierwsze wieczne pióro, opracowane i opatentowane w roku 1909. Marka stała się popularna na całym świecie, a jej filie pojawiły się w Berlinie, Paryżu, Zurychu i Wiedniu. Najstarszy wytwórca złotych stalówek w Nowym Jorku, czyli A. Morton & Co stało się własnością Kaweco. W 1921 roku powstawało rocznie 130 000 piór wiecznych tej marki.

Dzisiejszy sukces Kaweco w dużej mierze wywodzi się z inspiracji historią tej marki oraz z nostalgicznego designu ich produktów. Produkty Kaweco są dostępne w ponad 50 krajach.

Magiczne pióra i długopisy Moleskine x Kaweco są idealnym połączniem wyjątkowej historii marki Moleskine oraz pasji i miłości do pisania, reprezentowanej przez Kaweco. Pióro kulkowe zawiera metalowy wymienny wkład o grubości kreski 0.7 mm, piszący w kolorze czarnym. Dodatkowo pióro kulkowe jest w przepięknym sztywnym etui z tektury, stanowiącym zgrabny piórnik oraz zabezpieczającym przed utratą długopisu przez specjalną wklejkę "w razie zguby proszę zwrócić do...". Pióro kulkowe zamykane jest nasadką. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa ABS.

Opis pióra kulkowego Moleskine x Kaweco Czarnego (Rollerball Pen Moleskine x Kaweco Black)
  • Pióro kulkowe w czarnej obudowie z tworzywa ABS
  • Pióro kulkowe zamykane nasadką
  • Obudowa i nasadka w kolorze czarnym
  • Grubość kreski: 0,7 mm, wkład czarny, metalowy
  • Kolor tuszu: czarny
  • Zamknięte w tekturowym pudełku / etui
  • W pudełku wkładka "w razie zguby proszę zwrócić do"
  • Łączy historię włoskiej marki Moleskine z tradycją niemieckiej manufaktury Kaweco
  • Idealne na prezent dla osoby, która lubi eleganckie i dyskretne upominki o niezwykłej historii i tradycji

Produktów zaznaczonych sybolem *** nie ma aktualnie na magazynie w wystarczającej ilości.