Ołówki Zakreślacze Moleskine 2 sztuki Żółty i Pomarańczowy w czarnej oprawie z drzewa lipowego i temperówka (Highlighter Pencil Set Black and Sharpener) - 9788866132974, MOLESKINES - notatniki, kalendarze, notesy, akcesoria Moleskine

Ołówki Zakreślacze Moleskine 2 sztuki Żółty i Pomarańczowy w czarnej oprawie z drzewa lipowego i temperówka

(Highlighter Pencil Set Black and Sharpener)

69,00zł

Kod produktu:

9788866132974

Zestaw 2 ołówków do zakreślania, jeden z wkładem w kolorze żółtym floe, drugi w z wkładem w kolorze pomarańczowym. Ołówki w czarnej oprawie z drzewa lipowego. W zestawie temperówka do ostrzenia ołówków.

Ołówki zamykane nasadką w kolorze czarnym z klipsem. Ołówki wyprofilowane tak, by dobrze przylegały do notesów Moleskine. Skuwka z klipsem, umożliwiającym zaczepienie ołówka za notes.

Ołówki służą do zakreślania i jeden z nich ma grafitowy wkład w kolorze żółtym, a drugi ma grafitowy wkład w kolorze pomarańczowym.

Specjalna nasadka z klipsem umożliwia przyczepienie do okładki notesu. W zestawie dwa ołówki oraz temperówka, która idealnie nadaje się do ostrzenia ołówków Moleskine. Temperówka wykonana z plastiku ABS w matowym czarnym kolorze zawiera wysokiej jakości niemieckie ostrze. Średnica otworu 12,5 mm.