Notes Moleskine Evernote Smart Notebook w linię, szary [13 x 21 cm] (Moleskine Evernote Smart Notebook Ruled Large) - 8051272892260, MOLESKINES - notatniki, kalendarze, notesy, akcesoria Moleskine

Notes Moleskine Evernote Smart Notebook w linię, szary [13 x 21 cm]

(Moleskine Evernote Smart Notebook Ruled Large)

109,00zł

Kod produktu:

8051272892260

Absolutny hit łączący klasyczną aurę notesów Moleskine z nowoczesnym sznytem.

Notes Moleskine Evernote to 240 stron specjalnie zadrukowanego papieru, który możesz spersonalizować za pomocą naklejek "smart stickers" (w zestawie).

Notes i aplikacja Evernote umożliwia dzielenie się i szybkie wyszukiwanie zapisanych ręcznie treści przy pomocy smartfona lub tabletu. Przy pomocy naklejek "smart stickers" możesz oznaczać wybrane miejsca w tekście i wrócić do nich w każdej chwili bez wertowania wszystkich swoich notatek.


Rozmiar: 13x21 cm (duży)
Rodzaj: w linię
Kolor: szary
Oprawa: twarda, tłoczona z zaokrąglonymi rogami
Ilość stron: 240
Dodatkowo:
- zamknięcie na zieloną gumkę
- wstążkowa zakładka
- wewnętrzna kieszeń
- 3 miesięczna aplikacja Evernote PremiumJak go używać:
  • Zapisz, naszkicuj lub narysuj coś w wyjątkowym notatniku Moleskine Evernote Smart Notebook
  • Zrób zdjęcie dowolnej strony za pomocą aplikacji Evernote Page Camera. W Twoim urządzeniu pojawi się jej elektroniczna wersja. Będziesz mógł ją zapisać, przeszukiwać i dzielić się swoimi notatkami z całym światem.
  • Dzięki Evernote możesz przeszukiwać swoje odręczne notatki za pomocą słów kluczowych, etykiet lub po prostu przeglądać je w swoim smartfonie lub tablecie!