Notatnik Moleskine Smiley® duży (13x21 cm) w Linie Czarny Twarda oprawa z Tkaniny wersja w Pudełku (Moleskine The Smiley® Collection BOX Ruled Large Notebook Hard Cover) - 8056598855098, MOLESKINES - notatniki, kalendarze, notesy, akcesoria Moleskine

Notatnik Moleskine Smiley® duży (13x21 cm) w Linie Czarny Twarda oprawa z Tkaniny wersja w Pudełku ***

(Moleskine The Smiley® Collection BOX Ruled Large Notebook Hard Cover)

---

produkt wyprzedany
aktualnie nie posiadamy tego modelu w magazynie

Kod produktu:

8056598855098

Wyjątkowy notatnik Moleskine w limitowanej edycji z okazji 50. rocznicy marki Smiley®. Notatnik w rozmiarze dużym (13x21 cm) w eleganckiej twardej oprawie z haftowanymi emblematami Smiley®, zamknięty w sztywnym tekturowym pudełku. Idealny na prezent.

Smiley® jest pionierem pozytywnego dziennikarstwa. Symbol uśmiechniętego słoneczka został stworzony w roku 1971 przez Franklina Loufraniego z magazynu France Soir. Symbol ten miał podkreślać pozytywne i wesołe informacje w gazetach. Związane z tym symbolem przesłanie "Take time to smile" zaczęło pojawiać się w wielu wiodących europejskich gazetach od roku 1972. Teraz zjawisko to przekształciło się w ruch, który wspiera organizacje charytatywne, czyniące nasz świat lepszym. Początkowa idea pozytywnego dziennikarstwa, premiującego dobre wiadomości i działania czyniące życie ludzi lepszym, jest teraz ogólnoświatowym zjawiskiem, pomagającym ludziom ulepszyć otoczenie, w którym żyją.

Notes z limitowanej serii Moleskine Smiley® zawiera mnóstwo grafik i dodatków, które pomagają wprowadzić jego użytkownika w pozytywny nastrój. Ten duży notes w linie zawiera piękne grafiki, nawiązujące do logo i przesłania ruchu Smiley® oraz naklejki, które pozwalają personalizować poszczególnego strony.

Opis notesu limitowanego Moleskine Smiley® w linie (Moleskine Smiley® Ruled notebook):

  • Czarna okładka z tkaniny z wyhaftowanymi emblematami Smiley®
  • Wewnątrz 176 stron, w tym 151 stron w linie, z najwyższej jakości bezkwasowego papieru o gramaturze 100 g/m².
  • Otwierany na płasko (180 stopni) i zamykany na gumkę
  • Wewnątrz rozszerzalna kieszeń oraz specjalna sekcja na wpisane danych kontaktowych właściciela w przypadku zguby
  • Notes zamknięty w pięknym, sztywnym, czarnym, eleganckim pudełku z grafikami, nawiązującymi do motto Smiley®

Produktów zaznaczonych sybolem *** nie ma aktualnie na magazynie w wystarczającej ilości.