Notatnik Moleskine Sakura L duży (13x21 cm) Czysty Brązowy z grafiką Kosuke Tsumury (Moleskine Sakura Limited Edition Notebook Plain Large Kosuke Tsumura Hard Cover) - 8056598856149, MOLESKINES - notatniki, kalendarze, notesy, akcesoria Moleskine

Notatnik Moleskine Sakura L duży (13x21 cm) Czysty Brązowy z grafiką Kosuke Tsumury

(Moleskine Sakura Limited Edition Notebook Plain Large Kosuke Tsumura Hard Cover)

129,00zł

Kod produktu:

8056598856149

Sakura z japońskiego oznacza kwiat wiśni. Piękny, delikatny motyw prosto z Japonii jest również powszechnie rozpoznawalnych i rozpowszechnionym sumbolem kraju kwitnącej wiśni.

W Japonii coroczny sezon Sakura jest tradycyjnie czasem refleksji nad przemijającą naturą wszystkich rzeczy. Odkryj notatnik Sakura z limitowanej edycji, który upamiętnia tę chwilę, zaprojektowany przez uznanego japońskiego projektanta mody Kosuke Tsumurę. Pokrycie tkaniny przedstawia unikalną interpretację Kosuke „hanami” (tradycji oglądania kwiatów wiśni w pełnym rozkwicie), która ma miejsce nie tylko w dzień, ale także w nocy. Delikatne różowe płatki wydają się rozświetlone na tle ciemności nocnego nieba, tworząc eteryczną atmosferę.

Zajrzyj do środka, a znajdziesz zestaw naklejek tematycznych, a także kartkę z życzeniami Sakury – obie z grafiką Kosuke Tsumury. Notatnik ma gładkie strony w kolorze kości słoniowej o gramaturze 100 g/m², zaokrąglone rogi, elastyczne zamknięcie, wstążkę z zakładkami i personalizowaną informację „w przypadku zagubienia” wydrukowaną na stronie otwierającej.

Ten notatnik Sakura jest częścią azjatyckiej kolekcji Moleskine 2023. Kolekcja jest wizytówką współczesnego azjatyckiego talentu skupiającą sąsiadujące ze sobą kraje: Chiny, Japonię i Koreę. Stworzony, aby wzmocnić twórczą energię i uczcić różnorodność azjatyckich tradycji, każdy charakterystyczny projekt notesu wzbogaca misję Moleskine polegającą na wspieraniu kreatywności i inspirowaniu pomysłów na przyszłość.


Rozmiar: 13x21 cm (duży).
Rodzaj: gładki
Okładka: twarda
Kolor: brązowy z grafiką Kosuke Tsumury
Liczba stron: 240


Dodatkowo:
-zamykany na gumkę
-wstążkowa zakładka
-elastyczna kieszeń wewnątrz
-tematyczne etykiety i zdobienia wewnątrz