Notatnik Moleskine Passions do Planowania Ślubu rozmiar L (duży 13x21 cm) wersja PREMIUM Pudełkowa (Moleskine Passion Journal Wedding) - 8058647620275, MOLESKINES - notatniki, kalendarze, notesy, akcesoria Moleskine

Notatnik Moleskine Passions do Planowania Ślubu rozmiar L (duży 13x21 cm) wersja PREMIUM Pudełkowa

(Moleskine Passion Journal Wedding)

134,00zł

Kod produktu:

8058647620275

Notatnik Wedding Journal towarzyszy Ci od momentu, gdy mówisz podczas zaręczyn "tak" aż do twojego szczęśliwego życia. Zacznij od przechwytywania propozycji, a następnie planuj z praktycznym 12-miesięcznym kalendarzem przedślubnym.

Dziennik ślubny podzielony jest na pięć uporządkowanych sekcji, więc nic o twoim wielkim dniu nie jest pozostawione przypadkowi: Inspiracje i Pomysły, Budżet, Goście, Ceremonia i Recepcja. Kolejne pięć sekcji pomaga śledzić Kwiaty i efekty wizualne, zdjęcia, wideo i muzykę, najważniejszy miesiąc miodowy, notatki i adresy. Oprócz zwykłych stron z tyłu i naklejek tematycznych do personalizacji notatek, dostępne są również dwie dodatkowe książki do planowania wyglądu ślubnego.

Dodaj pamiątki, szkice i inspiracje, aby przekształcić strony w notatniku, aby zachować i pielęgnować na zawsze obok zdjęć ślubnych i miesiąca miodowego. Notatnik Wedding Journal jest w eleganckim, ochronnym pudełku, dzięki czemu jest wspaniałym prezentem dla każdego, kto planuje zawiązać węzeł małżeński.


Rozmiar: 13x21 cm (duży).
Rodzaj: układ specjalny (patrz foto)
Okładka: twarda
Kolor: brudno biały / bardzo jasny szary
Liczba stron: 400
Dodatkowo:
- eleganckie pudełko z tematyczną grafiką
- notatnik zamykany na gumkę
- 2 wstążkowe zakładki
- podwójna elastyczna kieszeń wewnątrz
- naklejki do personalizacji