Notatnik Moleskine Passions dla Wielbicieli Książek rozmiar L (duży 13x21 cm) wersja PREMIUM Pudełkowa (Moleskine Passion Journal - Book) - 8058647620244, MOLESKINES - notatniki, kalendarze, notesy, akcesoria Moleskine

Notatnik Moleskine Passions dla Wielbicieli Książek rozmiar L (duży 13x21 cm) wersja PREMIUM Pudełkowa ***

(Moleskine Passion Journal - Book)

---

produkt wyprzedany
aktualnie nie posiadamy tego modelu w magazynie

Kod produktu:

8058647620244

Notatnik Book Journal powstaje, aby z czasem urosnąć do szczegółowego i unikalnego spersonalizowanego zapisu każdej przeczytanej książki, od powieści do non-fiction i wszystkiego pomiędzy. Strony alfabetyczne dają uporządkowaną przestrzeń do zapisania kluczowych informacji o każdej książce, wraz z ogólnymi refleksjami i cytatami lub fragmentami, które wywarły największe wrażenie.

Każda książka przenosi nas do innego miejsca i czasu, do cudzych butów i do czyjegoś umysłu. Notatnik Book Journal odwzorowuje twoją historię przez wszystkie książki, które przetransportowały cię daleko, stając się spersonalizowaną literacką ostoją pełną opowieści, ludzi i miejsc. Szczęśliwie siedzi na półce obok pisanych prac, które inspirują Cię najbardziej i są w eleganckim pudełku - dzięki czemu jest wspaniałym prezentem dla wszelkich moli książkowych w twoim życiu.


Rozmiar: 13x21 cm (duży).
Rodzaj: układ specjalny (patrz foto)
Okładka: twarda
Kolor: niebieski
Liczba stron: 400
Dodatkowo:
- eleganckie pudełko z tematyczną grafiką
- notatnik zamykany na gumkę
- 2 wstążkowe zakładki
- podwójna elastyczna kieszeń wewnątrz
- naklejki do personalizacji

Produktów zaznaczonych sybolem *** nie ma aktualnie na magazynie w wystarczającej ilości.