Notatnik Moleskine Passions dla Smakoszy Przepisy kulinarne rozmiar L (duży 13x21 cm) wersja PREMIUM Pudełkowa (Moleskine Passion Journal - Recipe) - 8058647620213, MOLESKINES - notatniki, kalendarze, notesy, akcesoria Moleskine

Notatnik Moleskine Passions dla Smakoszy Przepisy kulinarne rozmiar L (duży 13x21 cm) wersja PREMIUM Pudełkowa ***

(Moleskine Passion Journal - Recipe)

---

produkt wyprzedany
aktualnie nie posiadamy tego modelu w magazynie

Kod produktu:

8058647620213

Dziennik Przepisów ma na celu ustrukturyzowanie wszystkich słodkich i pikantnych przepisów, które chcesz przygotować na nowo. Strony intro są gorącym źródłem przydatnych informacji o fachu, od sezonowych kalendarzy po miriady sposobów krojenia warzyw.

Pięć głównych sekcji pozwala uchwycić najlepsze przepisy na przystawki, pierwsze dania, dania główne, przystawki i desery. Zgłaszaj składniki, metody i czas gotowania, a także idealną kombinację wina i ocenę trudności. Dodaj szkice, obrazy i pobrane przepisy, aby uzyskać pełny obraz każdej potrawy.

Od formalnego przyjęcia po nieformalny lunch każdy posiłek to wyjątkowy moment w czasie. Dziennik z przepisami uchwycił radość z karmienia przyjaciół i rodziny i opowiedział swoją historię poprzez jedzenie, które z przyjemnością robiłeś dla innych i dla siebie przez lata. Dziennik Recipe zajmuje miejsce na półce obok ulubionych książek kucharskich i wspomnień o jedzeniu. Przychodzi w eleganckim pudełku, aby chronić najlepsze przepisy, dzięki czemu jest wspaniałym prezentem dla każdego, kto kocha gotowanie i rozrywkę.


Rozmiar: 13x21 cm (duży).
Rodzaj: układ specjalny (patrz foto)
Okładka: twarda
Kolor: czerwony
Liczba stron: 400
Dodatkowo:
- eleganckie pudełko z tematyczną grafiką
- notatnik zamykany na gumkę
- 2 wstążkowe zakładki
- podwójna elastyczna kieszeń wewnątrz
- naklejki do personalizacji

Produktów zaznaczonych sybolem *** nie ma aktualnie na magazynie w wystarczającej ilości.