Notatnik Moleskine Passions dla Młodych Rodziców rozmiar L (duży 13x21 cm) wersja PREMIUM Pudełkowa (Moleskine Passion Journal Baby BOX Large Hard Cover) - 8058647620251, MOLESKINES - notatniki, kalendarze, notesy, akcesoria Moleskine

Notatnik Moleskine Passions dla Młodych Rodziców rozmiar L (duży 13x21 cm) wersja PREMIUM Pudełkowa

(Moleskine Passion Journal Baby BOX Large Hard Cover)

134,00zł

Kod produktu:

8058647620251

Notatnik Baby Journal jest stałym punktem odniesienia w trąbie powietrznej, jakim jest życie z noworodkiem. Od chwili, gdy odkryjesz, że spodziewasz się, aż po drugie urodziny dziecka, ten dziennik pomoże ci uchwycić wszystkie wzloty, upadki i niesamowite kamienie milowe rodzicielstwa.

6 oddzielnych sekcji pomoże Ci w drodze: 9 miesięcy do porodu, B-Day, specjalne chwile, zdrowie i opieka, notatki i adresy. Każda sekcja ma poręczny, uporządkowany układ, który poprowadzi twoje notatki, a także wystarczająco dużo wolnego miejsca, abyś mógł dowolnie rejestrować wydarzenia, jakie wybierzesz.

Niezależnie od stylu Twojego rodzicielstwa, Baby Journal rośnie wraz z tobą w trwały zapis Twojej podróży jako rodziny - od pierwszych wrażeń z małego nowego życia w Twoich ramionach, po karmienie, pierwsze kroki i nie tylko. Dodawaj pamiątki, szkice i zdjęcia, aby przekształcić swoje strony w notatnik, który będzie trwał wiecznie. Baby Journal jest w eleganckim, ochronnym pudełku, dzięki czemu jest wspaniałym prezentem dla każdego, kto założy własną rodzinę.


Rozmiar: 13x21 cm (duży).
Rodzaj: układ specjalny (patrz foto)
Okładka: twarda
Kolor: żółty
Liczba stron: 400
Dodatkowo:
- eleganckie pudełko z tematyczną grafiką
- notatnik zamykany na gumkę
- 2 wstążkowe zakładki
- podwójna elastyczna kieszeń wewnątrz
- naklejki do personalizacji