Notatnik Moleskine Passions dla Kochającyh Podróże rozmiar L (duży 13x21 cm) wersja PREMIUM Pudełkowa (Moleskine Passion Journal - Travel) - 8058647620268, MOLESKINES - notatniki, kalendarze, notesy, akcesoria Moleskine

Notatnik Moleskine Passions dla Kochającyh Podróże rozmiar L (duży 13x21 cm) wersja PREMIUM Pudełkowa

(Moleskine Passion Journal - Travel)

134,00zł

Kod produktu:

8058647620268

Dziennik Podróżnika Moleskine jest uporządkowanym przed i po zapisie każdej Twojej podróży, od weekendów do podróży zmieniających życie i wszystkich pomiędzy. Strony notatnika są wypełnione praktycznymi poradami i narzędziami, w tym ośmioletnim kalendarzem i linią czasową do poważnego planowania podróży, a sekcja "Wspomnienia z podróży i lista życzeń" zapewnia mnóstwo miejsca na marzenia o wakacjach przeszłych i przyszłych.

Nagraj do 20 krótkich podróży i 6 długich podróży, zapisz plany podróży przed wyjazdem i zorganizuj listy kontrolne, budżetowanie i zobacz rekomendacje. Po powrocie przekształć puste strony w notatniku z biletami, zdjęciami, pokwitowaniami, mapami i pamiątkami.

Zaprojektowany, aby rozwinąć się w namacalne i wyjątkowe archiwum podróży dalekich i dalekich, Traveller's Journal zajmuje miejsce na półce obok ulubionych wspomnień z podróży i przewodników. Jest dostępny w eleganckim pudełku, aby chronić twoje wspomnienia z podróży, dzięki czemu jest wspaniałym prezentem dla każdego, kto kocha podróże.


Rozmiar: 13x21 cm (duży).
Rodzaj: układ specjalny (patrz foto)
Okładka: twarda
Kolor: zgniła zieleń
Liczba stron: 400
Dodatkowo:
- eleganckie pudełko z tematyczną grafiką
- notatnik zamykany na gumkę
- 2 wstążkowe zakładki
- podwójna elastyczna kieszeń wewnątrz
- naklejki do personalizacji