Notatnik Moleskine Dropbox L duży (13x21 cm) w Linie Czarny Twarda oprawa (Moleskine Dropbox Ruled Notebook Large Black Hard Cover) - 8053853602176, MOLESKINES - notatniki, kalendarze, notesy, akcesoria Moleskine

Notatnik Moleskine Dropbox L duży (13x21 cm) w Linie Czarny Twarda oprawa ***

(Moleskine Dropbox Ruled Notebook Large Black Hard Cover)

---

produkt wyprzedany
aktualnie nie posiadamy tego modelu w magazynie

Kod produktu:

8053853602176

Inteligentny notatnik Moleskine, stworzony we współpracy z Dropbox. Łączy legendarny styl Moleskine z nowoczesnym światem komputerów, umożliwiając szybkie wysyłanie odręcznych notatek i rysunków do chmury DROPBOX. Notes nie współpracuje z Moleskine Smart Pen. Jego kartki nie posiadają wbudowanych kodów NCoded. Notatki i rysunki wykonuje się odręcznie, a następni fotografuje aplikacją Moleskine Page Camera. Strony notesu mają dodatkowe ikony, które sterują wysyłaniem sfotografowanych obiektów do chmury DROPBOX.

Notatnik umożliwia przenoszenie treści, pisanych i rysowanych w notatniku, na konto Dropbox, jak jest to przedstawione na tym filmie:Wraz z notatnikiem otrzymuje się 3-miesięczną subskrypcję Dropbox Plus.

Rozmiar: 13x21 cm (duży).
Rodzaj: w linie
Okładka: twarda
Kolor: czarny
Liczba stron: 176
Dodatkowo:
-zamykany na gumkę
-wstążkowa zakładka
-elastyczna kieszeń wewnątrz


*** UWAGA *** Uprzejmie przypominamy, że przedstawione zdjęcia mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Kolory przedmiotów mogą się różnić ze względu na ustawienia komputera i monitora (np. nasycenie kolorów).

Produktów zaznaczonych sybolem *** nie ma aktualnie na magazynie w wystarczającej ilości.