Notatnik inteligentny Moleskine Adobe Creative Cloud Paper Tablet XL ekstra duży (19x25 cm) Czysty Czarny Twarda oprawa (Moleskine Adobe Creative Cloud Paper Tablet XL) - 8053853602190, MOLESKINES - notatniki, kalendarze, notesy, akcesoria Moleskine

Notatnik inteligentny Moleskine Adobe Creative Cloud Paper Tablet XL ekstra duży (19x25 cm) Czysty Czarny Twarda oprawa

(Moleskine Adobe Creative Cloud Paper Tablet XL)

109,00zł

Kod produktu:

8053853602190

Notes inteligentny Moleskine, przystosowany do współpracy z inteligentnym piórem Moleskine Pen+. Zawiera specjalny papier, współpracujący z piórem Moleskine Pen+, dzięki któremu możliwe jest automatyczne przenoszenie odręcznych rysunków i notatek do postaci elektronicznej.

Notes z serii Paper Tablet, w którym kartki tworzą okrągłe krawędzie. Dzieki temu zamknięty notes wygląda jak tablet z zaokrąglonymi brzegami.

Ten konkretny model współpracuje z aplikacją Adobe Creative Cloud. Pozwala to przenosić do chmury Adobe Creative Cloud odręczne ryskunki i notatki w czasie rzeczywistym. W ten sposób to, co rysujemy w notatniku, może być od razu odwzorowywane w aplikacji Adobe Ilustrator.

Może tyć też używany jak każdy inny notes Moleskine. Utrzymany w stylistyce produktów Adobe może być oryginalnym prezentem dla grafika komputerowego lub artysty, korzystającego z produktów firmy Adobe.

Notes w rozmiarze XL (extra large), o wymiarach 19x25 cm. W środku czyste strony z umieszczonymi po rogach grafikami, umożliwiającymi współpracę z aplikacjami Adobe. Twarda sztywna oprawa, zamykana na gumkę.