Notatnik i Długopis Moleskine L duży (13x21cm) w Linie Czerwony Twarda oprawa Zestaw w Pudełku (Moleskine Ruled Notebook Large Hard & Go Pen Bundle Scarlet Red) - 8053853603630, MOLESKINES - notatniki, kalendarze, notesy, akcesoria Moleskine

Notatnik i Długopis Moleskine L duży (13x21cm) w Linie Czerwony Twarda oprawa Zestaw w Pudełku ***

(Moleskine Ruled Notebook Large Hard & Go Pen Bundle Scarlet Red)

---

produkt wyprzedany
aktualnie nie posiadamy tego modelu w magazynie

Kod produktu:

8053853603630

Zestaw czerwony/szkarłatny (Scarlet Red) notatnik i długopis w eleganckim, stylowym pudełku. Ten zestaw zawiera klasyczny notatnik ze stronami w linie i dopasowane kolorystycznie pióro Go Pen, które można przypiąć do twardej okładki, gotowe do zapisywania notatek w podróży. Jest zapakowany w zgrabne pudełko i świetnie nadaje się na prezent!

Ten wytrzymały notatnik zawiera wszystkie charakterystyczne dla Moleskine detale: zaokrąglone rogi, kartki w kolorze kości słoniowej, elastyczne zamknięcie na gumkę, dopasowaną kolorystycznie wstążkę jako zakładkę i rozszerzalną wewnętrzną kieszeń z tyłu.

Historia kultowej kolekcji notebooków Moleskine została rozszerzona o całą gamę rozmiarów i kolorów, tekstur i układów, a nawet elastycznych okładek.

Pisarze, studenci, artyści, profesjonaliści i podróżnicy uwielbiają nasze notatniki, planery, długopisy, torby i akcesoria. Od dzienników po plecaki, mamy dla Ciebie produkt Moleskine.

Opis notatnika

Kolor: czerwony
Rozmiar: 13x21 cm (duży).
Rodzaj: w linie
Okładka: twarda
Liczba stron: 240
Dodatkowo:
-zamykany na gumkę
-wstążkowa zakładka
-elastyczna kieszeń wewnątrz


Opis długopisu

Długopis atomatyczny
Kolor długopisu czerwony (Scarlet Red), pasujący kolorem do koloru notatnika
Wykonany z eleganckiego i miłego w dotyku plastiku ABS
W prostokątnym kształcie tak, by dobrze przylegał i pasował do okładki notesu
Długopis z klipsem, umożliwiającym przypięcie go do okładki notesu

Zestaw w eleganckim designerskim pudełku, z przeźroczystym wieczkiem w linie, umożliwiającym zobaczenie zawartości. Po okręceniu taśemką kokardą gotowy na prezent.

Produktów zaznaczonych sybolem *** nie ma aktualnie na magazynie w wystarczającej ilości.