Moleskine Notes Jedwabny XS bardzo mały (6.5x10.5 cm) Czysty Niebieski w Złoty Wzorek Twarda Jedwabna oprawa zapakowany w Pudełko (Moleskine Silk Notebook Plain XS Blue Paisley Hard Cover BOX), MOLESKINES - notatniki, kalendarze, notesy, akcesoria Moleskine

Moleskine Notes Jedwabny XS bardzo mały (6.5x10.5 cm) Czysty Niebieski w Złoty Wzorek Twarda Jedwabna oprawa zapakowany w Pudełko ***

(Moleskine Silk Notebook Plain XS Blue Paisley Hard Cover BOX)

---

produkt wyprzedany
aktualnie nie posiadamy tego modelu w magazynie

Kod produktu:

8056598858822

Notatnik Moleskine, ręcznie oprawiony w najwyższej jakości włoski jedwab. Całość zapakowana w eleganckie pudełko prezentowe. Notes z kartami czystymi / gładkimi, z jedwabiem ozdobionym wzorem (Paisley). Subtelnie wyściełana okładka, która lepiej eksponuje materiał odbijający światło.

Jedwab użyty do obszycia okładki notesu produkowany jest przez Mantero, rodzinną włoską firmę tekstylną, założoną w 1902 roku nad brzegiem jeziora Como. Jedwab Mantero, który okrywa okładkę notesu Moleskine z limitowanej kolekcji Silk jest synonimem doskonałości przez cztery kolejne pokolenia.

Oprócz eleganckiej jedwabnej okładki ten notatnik zawiera wszystkie kultowe funkcje, których można oczekiwać od Moleskine: schludne, elastyczne zamknięcie, zakładkę w postaci wstążki, delikatnie zaokrąglone rogi i kieszeń z tyłu do przechowywania luźnych notatek. Twarda okładka zapewnia większą odporność notesu na odkształcenia, gdy jest on noszony wraz z innymi rzeczami w torebce.

Notatnik jest zapakowany w eleganckie pudełko, przez co od razu nadaje się do wręczenia w formie prezentu.

Rozmiar: bardzo mały (XS) 6,5x10,5 cm.

Rodzaj kartek: czysty (gładki)

Okładka: twarda obszyta wysokiej jakości jedwabiem z włoskiej manufaktury Mantero w kolorze niebieskim w złoty wzorek

Kolor: niebieski ze złotym wzorkiem (Blue)

Liczba stron: 56 x 2

Dodatkowo:

- kartki z perforacją umożliwiającą wyrwanie

- bezkwasowy papier

- zaokrąglone rogi

- elastyczna kieszeń wewnątrz

*** UWAGA *** Uprzejmie przypominamy, że przedstawione zdjęcia mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Kolory przedmiotów mogą się różnić ze względu na ustawienia komputera i monitora (np. nasycenie kolorów).

Produktów zaznaczonych sybolem *** nie ma aktualnie na magazynie w wystarczającej ilości.