Kalendarz Moleskine 2022-2023 Akademicki (od lipca do czerwca) rozmiar XXL (22x28 cm) na Spirali Tygodniowy i Miesięczny Zielony Kiwi Twarda oprawa (Moleskine Academic Spiral Weekly and Monthly Planner 2022-2023 Extra Large Crush Kiwi) - 8056598851731, MOLESKINES - notatniki, kalendarze, notesy, akcesoria Moleskine

[PRODUKT WYPRZEDANY]
BRAK PRODUKTU W MAGAZYNIE

Kalendarz Moleskine 2022-2023 Akademicki (od lipca do czerwca) rozmiar XXL (22x28 cm) na Spirali Tygodniowy i Miesięczny Zielony Kiwi Twarda oprawa

(Moleskine Academic Spiral Weekly and Monthly Planner 2022-2023 Extra Large Crush Kiwi)

Kod produktu:

8056598851731

Kalendarz Akademicki na Spirali Moleskine na okres od lipca 2022 do czerwca 2023 - układ tygodniowy i miesięczny

Obowiązuje od lipca 2022 do czerwca 2023 roku. Obejmuje rok akademicki, czyli zaczyna się w lipcu, a kończy się w czerwcu następnego roku.

Kalendarze na spirali to nowość w ofercie Moleskine. Nacięte krawędzie kartek ułatwiają ich wyrywanie, jak również umożliwiają samodzielne aranżowanie kalendarza przez przenoszenie stron i tym samym zmianę ich kolejności, jak również przez wstawianie dodatkowych stron i zakładek w miejsca nam potrzebne. Zwiększa to możliwości personalizacji kalendarza. Co więcej, kalendarz na spirali łączy w sobie funkcje kalendarza miesięcznego i tygodniowego horyzontalnego. Mamy strony zarówno z nadrukowanym układem całego miesiąca, jak również strony z układem 7 dni tygodnia - 3 dni na lewej stronie i 4 pozostałe na prawej (sobota i niedziela ułożone na dole prawej strony, obok siebie).

 

Zorganizuj się z 12 – miesięcznym kalendarzem na spirali w bardzo dużym rozmiarze.

Kontroluj swoje obciążenie pracą dzięki stronom poświęconym rocznym celom oraz projektom miesięcznym i tygodniowym. Dodatkowe strony z listą zadań do wykonania.

Istnieje bardzo duża przestrzeń na planowanie zarówno poszczególnych tygodni, jak i całych miesięcy. Część stron zawiera układ tygodniowy, a część układ miesięczny.

Opis produktu:
Układ: tygodniowy i miesięczny
Format: XXL (22x28 cm) (plus 1,5 centymetra spirali - średnica koła, na którym zaczepione są kartki, wynosi 3 centymetry, przez co wystaje ono z lewej strony 1,5 centymetra poza obrys kartek)
Kolor: zielony kiwi (Crush Kiwi)
Oprawa: twarda o zaokrąglonych rogach


Inne:
- bez-kwasowy papier
- papier 70 g/m² w eleganckim kolorze kości słoniowej
- dopasowana wstążkowa zakładka
- elastyczne zamknięcie
- rozszerzalna wewnętrzna kieszeń

Przydatne narzędzia:

-planowanie

-naklejki do dekoracji oraz lepszej organizacji

-zakładka z linijką

-przedziałki i zakładki do rozdzielania stron i miesięcy

Ponadto:

-etykieta " W przypadku zgubienia"

-papierowa opaska wielokrotnego użytku B-SIDE

-otwarcie na płasko pod kątem 360°