Długopis Władca Pierścieni Moleskine x Kaweco Zielony z 1 mm niebieskim wkładem G2 (Ballpen Lord of the Rings Moleskine x Kaweco Green 1 mm Blue Ink) - 8056711513065, MOLESKINES - notatniki, kalendarze, notesy, akcesoria Moleskine

Długopis Władca Pierścieni Moleskine x Kaweco Zielony z 1 mm niebieskim wkładem G2

(Ballpen Lord of the Rings Moleskine x Kaweco Green 1 mm Blue Ink)

119,00zł

Kod produktu:

8056711513065

WŁADCA PIERŚCIENI (LORD OF THE RINGS) DŁUGOPIS MOLESKINE x KAWECO

Odkryj magię Śródziemia z długopisem Moleskine x Kaweco

Przenieś się do świata J.R.R. Tolkiena dzięki limitowanej edycji długopisu kulekowego sygnowanego przez dwie kultowe marki – Moleskine i Kaweco. To niezwykłe narzędzie do pisania to hołd dla "Władcy Pierścieni", który zachwyci każdego fana tej legendarnej sagi.

Najważniejsze cechy produktu:

  • Wyjątkowy design: W nasadce długopisu umieszczono pozłacany, grawerowany pierścień, będący wiernym odwzorowaniem Jedynego Pierścienia – symbolu mocy i przeznaczenia.

  • Współpraca marek: To wyjątkowy produkt powstały we współpracy Moleskine, znanego z kultowych notesów, i Kaweco, renomowanego producenta luksusowych przyborów piśmienniczych.

  • Wygoda i funkcjonalność: Długopis został wykonany z wytrzymałego tworzywa ABS, co gwarantuje lekkość i trwałość. Jest w pełni napełnialny, co pozwala cieszyć się nim przez długie lata.

  • Jakość pisania: Wyposażono go w metalowy wkład typu G2 o grubości 1.0 mm z niebieskim tuszem, który zapewnia płynne i komfortowe pisanie.

  • Eleganckie opakowanie: Długopis zapakowany jest w kartonowe pudełko wielokrotnego użytku z nadrukiem "In case of loss" (Na wypadek zgubienia) oraz dedykowaną, tematyczną owijkę, co czyni go idealnym pomysłem na prezent.

Inspiracja i przesłanie

Kolekcja inspirowana "Władcą Pierścieni" przypomina nam, że nawet gdy czujemy się mali w ogromnym świecie, każdy z nas posiada twórczy talent, który pomaga mu przetrwać i rozwijać się. Chwytając za pióro, zyskujesz jasność i odkrywasz swój własny, niepowtarzalny świat wyobraźni. Jak mówi przesłanie kolekcji: Droga naprzód jest na czubku Twojego pióra.

Długopis Moleskine x Kaweco to coś więcej niż przyrząd do pisania – to klucz do przygody, który codziennie będzie Ci towarzyszył, zapisując Twoje własne, wielkie historie w notatniku Moleskine.

Cechy produktu:

  • limitowana edycja Moleskine x Kaweco Władca Pierścieni (Lord of The Rings),
  • elegancki korpus w kolorze zieleni
  • kompaktowy i lekki design inspirowany klasycznymi modelami Kaweco,
  • wysokiej jakości mechanizm zapewniający płynne pisanie,
  • ergonomiczny kształt gwarantujący komfort użytkowania,
  • metalowe detale podkreślające premium charakter produktu.