Moleskine Smart Zestaw Inteligentne Pióro i Notes Czarne Wersja Pudełkowa (Moleskine Smart Writing Set Pen and Notebook) - 8056598851571, MOLESKINES - notatniki, kalendarze, notesy, akcesoria Moleskine

Moleskine Smart Zestaw Inteligentne Pióro i Notes Czarne Wersja Pudełkowa

(Moleskine Smart Writing Set Pen and Notebook)

1.099,00zł

Kod produktu:

8056598851571

Zestaw Inteligentne Pióro (Smart Pen) i Notes Inteligentny (Moleskine Smart Notebook Ruled Black) wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem. Bardzo elegancka wersja pudełkowa. Idealny prezent dla wybrednej osoby, którą niełatwo zadowolić.

Zestaw obejmuje inteligentne pióro, jeden z najbardziej zaawansowanych gadżetów na rynku piśmienniczym, inteligentny notes w linie, zawierający kartki w technologii NCoded, dodatkowy wymienny wkład do długopisu oraz ładowarkę z kablem dołączanym na magnes. Wszystko zapakowane w bardzo eleganckie pudełko, które samo w sobie może stanowić doskonałe opakowanie na prezent dla wysoko postawionej, majętnej osoby.

Dlaczego ten zestaw jest doskonałym pomysłem na prezent dla kogoś, kto ma już prawie wszystko? Przede wszystkim Moleskine to prestiżowe produkty piśmiennicze z bardzo bogatą tradycją i niezwykłą historią. Gdy malowali tacy malarze, jak Paul Gauguin i Vincent Van Gogh, Moleskine tworzyło już swoje artykuły papiernicze. Bloki do rysowania i malowania marki Moleskine stały się ulubionymi przyborami malarzy, a z czasem również innych artystów. Historycznie z marką Moleskine kojarzy się właśnie Vincent van Gogh, potem markę tę upodobał sobie Pablo Picasso, a z pisarzy z Moleskine kojarzony jest, na przykład, Ernest Hemingway. Ta wyjątkowa historia sprawia, że biorąc do ręki Moleskine masz kontakt nie tylko z papierowym notesem, ale również z niezwykłą legendą wszystkich artystów, którzy tworzyli swoje dzieła właśnie na kartkach notesów tej marki. Elegancki i wygodny w trzymaniu długopis Moleskine Smart Pen ma zwykły wkład, którym można pisać po kartkach. Jest więc nie tylko eleganckim przyborem, ale też i bardzo praktycznym. Jednak prawdziwa magia zaczyna się wtedy, gdy bierzesz do ręki urządzenie przenośne. Czy to telefon, czy tablet, czy też komputer. W zestawie Moleskine Smart znajduje się notes inteligentny (Moleskine Smart Notebook). Słowo "inteligentny" jest związane z technologią NCoded, w której wykonane są jego kartki. W papier wdrukowane są specjalne elementy, które odczytuje inteligentne pióro Moleskine Smart Pen i na podstawie których precyzyjnie określa swoją pozycję zarówno względem krawędzi strony, jak również to, na której kartce aktualnie notes jest otwarty. Dzięki temu używając specjalnej aplikacji Moleskine Notes możemy przenosić ruchy pióra do pamięci urządzenia, na której mamy uruchomioną aplikację. W ten sposób to, co piszemy w inteligentnym notesie, jest automatycznie odwzorowywane w urządzeniu bez konieczności skanowania kartek. Mamy więc elektroniczną kopię tego, co zapisaliśmy czy narysowaliśmy w inteligentnym notesie. To nie tylko robi wrażenie na użytkowniku pióra, ale jest też niezwykle poręczną funkcją, zwłaszcza dla osoby, która dużo pracuje z elektronicznymi urządzeniami.

W zestawie Moleskine Smart Writing Set zawarta jest najnowsza wersja inteligentnego pióra Moleskine Smart Pen. Ta wersja ma możliwość uaktualniania oprogramowania w nim zapisanego. W ten sposób możesz zaktualizować swoje pióro do najnowszych wersji, jakie pojawią się na rynku.

Oto jak działa Moleskine Smat Pen z inteligentnym notesem Moleskine Smart Notebook:Kompatybilny z Androidem i Apple. Odpowiednią aplikację Moleskine Notes można pobrać za darmo z kiosków aplikacji dla tych systemów.

Obsługujący technologię NCoded cyfrowy długopis Moleskine Smart Pen jest dostarczany z kablem do ładowania USB, 1 wkładem piszącym, ładowarką na styk magnetyczny i instrukcją obsługi. Technologia Ncoded umożliwia inteligentnemu długopisowi Moleskine Smart Pen natychmiastowe przenoszenie notatek ze strony notatnika Moleskine Smart na ekran urządzenia elektronicznego z zainstalowaną aplikacją Moleskine Notes.

Długopis zawiera też dodatkową funkcję multimedialną: pozwala nagrywać dźwięk tak, aby zsynchronizować go notatkami. Dokument można zapisać w formacie PDF i następnie można przesłać go do chmury Google lub Evernote

Instrukcja obsługi