Kalendarz Moleskine 2024 12M rozmiar L (duży 13x21 cm) Tygodniowy sztuczna Skóra Węża Zielony Miękka Wegańska Oprawa w Pudełku (Moleskine 2024 Precious and Ethical Weekly Diary/Planner Box 12M Boa Green Soft Cover) - 8056598859539, MOLESKINES - notatniki, kalendarze, notesy, akcesoria Moleskine

Kalendarz Moleskine 2024 12M rozmiar L (duży 13x21 cm) Tygodniowy sztuczna Skóra Węża Zielony Miękka Wegańska Oprawa w Pudełku

(Moleskine 2024 Precious and Ethical Weekly Diary/Planner Box 12M Boa Green Soft Cover)

219,00zł

Kod produktu:

8056598859539

Kalendarz tygodniowy Moleskine na rok 2024 ze specjalną zieloną okładką, stworzoną we współpracy z firmą Vegea. Vegea jest pionierem w zakresie ekologicznych tworzyw. Wykorzystuje odpady organiczne z włoskich winnic do przetwarzania ich na nowe materiały do ponownego użycia.

Oprawa tego wyjątkowego kalendarza Moleskine 2024 jest stworzona z przetworzonych odpadów organicznych i dzięki nowoczesnym technologiom uformowana tak, że do złudzenia przypomina okładkę ze skóry węża boa. Jednak żaden wąż nie ucierpiał przy produkcji tej oprawy. Wprost przeciwnie, nasze środowisko naturalne skorzystało na tym, że odpady, z których powstał materiał na oprawę tego kalendarza, wróciły do obiegu, a nie trafił na śmietnik.

Oprawa kalendarza Moleskine jest w 100% wegańska i ma wytłoczony złotym kolorem rok 2024. Kalendarz jest zapakowany w eleganckie pudełko upominkowe.

W tym wyjątkowym kalendarzu Moleskine na rok 2024 w wegańskiej oprawie, imitującej skórę węża, znajdziesz tygodniowy układ stron na cały rok 2024, charakteryzujący się umieszczeniem całego tygodnia na lewych stronach, kolejne siedem dni jeden pod drugim i prawych stronach w linie, przeznaczonych na notaki.


W środku specjalne strony z narzędziami:


- strefy czasowe
- miary międzynarodowe
- telefoniczne kody kierunkowe
- długości trwania lotów na najpopularniejszych kierunkach

Układ:

Tygodniowy: tydzień na lewej stronie - prawa strona na notatki
Format: 13x21 cm
Liczba stron: 144 strony
Kolor: zielony z fakturą skóry węża boa
Oprawa: wegańska, miękka o zaokrąglonych rogach, imitująca skórę węża boa

< strong> Inne:
- bez-kwasowy papier,
- papier o gramaturze 100 g/m², w eleganckim kolorze kości słoniowej
- wstążkowa zakładka  oraz elastyczne zamknięcie na gumkę
- rozszerzalna wewnętrzna kieszeń w kolorze nawiązującym do koloru oprawy

Dodatkowo:

- papierowa opaska wielokrotnego użytku B-SIDE
- etykieta " W przypadku zgubienia"
- otwarcie na płasko pod kątem 180°