Kalendarz Moleskine 2024 12M rozmiar XL (bardzo duży 19x25 cm) na Spirali Tygodniowy i Miesięczny Czarny Twarda oprawa (Moleskine Weekly and Monthly Planner 2024 Extra Large Remake Midnight Hard Cover) - 8056598856330, MOLESKINES - notatniki, kalendarze, notesy, akcesoria Moleskine

[PRODUKT WYPRZEDANY]
BRAK PRODUKTU W MAGAZYNIE

Kalendarz Moleskine 2024 12M rozmiar XL (bardzo duży 19x25 cm) na Spirali Tygodniowy i Miesięczny Czarny Twarda oprawa ***

(Moleskine Weekly and Monthly Planner 2024 Extra Large Remake Midnight Hard Cover)

Kod produktu:

8056598856330

Kalendarz Moleskine na rok 2024 - układ tygodniowy i miesięczny

Obowiązuje od stycznia 2024 do grudnia 2024 roku.

Kalendarze na spirali to nowość w ofercie Moleskine. Nacięte krawędzie kartek ułatwiają ich wyrywanie, jak również umożliwiają samodzielne aranżowanie kalendarza przez przenoszenie stron i tym samym zmianę ich kolejności, jak również przez wstawianie dodatkowych stron i zakładek w miejsca nam potrzebne. Zwiększa to możliwości personalizacji kalendarza. Co więcej, kalendarz na spirali łączy w sobie funkcje kalendarza miesięcznego i tygodniowego horyzontalnego. Mamy strony zarówno z nadrukowanym układem całego miesiąca, jak również strony z układem 7 dni tygodnia - 3 dni na lewej stronie i 4 pozostałe na prawej (sobota i niedziela ułożone na dole prawej strony, obok siebie).

 

Zorganizuj się z 12 – miesięcznym kalendarzem na spirali w bardzo dużym rozmiarze.

Kontroluj swoje obciążenie pracą dzięki stronom poświęconym rocznym celom oraz projektom miesięcznym i tygodniowym. Dodatkowe strony z listą zadań do wykonania.

Istnieje bardzo duża przestrzeń na planowanie zarówno poszczególnych tygodni, jak i całych miesięcy. Część stron zawiera układ tygodniowy, a część układ miesięczny.

Opis produktu:
Układ: tygodniowy i miesięczny
Format: XL (19x25m) (plus 1,5 centymetra spirali - średnica koła, na którym zaczepione są kartki, wynosi 3 centymetry, przez co wystaje ono z lewej strony 1,5 centymetra poza obrys kartek)
Kolor: czarny (Remake Midnight)
Oprawa: twarda o zaokrąglonych rogach


Inne:
- bez-kwasowy papier
- papier 70 g/m² w eleganckim kolorze kości słoniowej
- dopasowana wstążkowa zakładka
- elastyczne zamknięcie
- rozszerzalna wewnętrzna kieszeń

Przydatne narzędzia:

-planowanie

-naklejki do dekoracji oraz lepszej organizaji

-zakładka z linijką

-przedziałki i zakładki do rozdzielania stron i miesięcy

Ponadto:

-etykieta " W przypadku zgubienia"

-papierowa opaska wielokrotnego użytku B-SIDE

-otwarcie na płasko pod kątem 360°

 

Produktów zaznaczonych sybolem *** nie ma aktualnie na magazynie w wystarczającej ilości.